Vítejte u nás

Ahoj všichni !

Vítám vás na našem webu, kde se můžete dozvědět vše nové i staré o mně, Fame z Korycanských skal.

Doufám, že se vám u mě bude líbit a rádi se zase vrátíte.

Pac a pusu Fame 

                                                   

                                                            


Novinky

Láska mezi stébly trávy

10.04.2010 08:57
Víkend jsme už celkem tradičně trávily u staroušků v domečku - tady se totiž úplně nejlíp vylítám. Tentokrát jsem se ale dočkala změny, a v té nejmilejší podobě - odpoledne za námi totiž přijela teta...

—————

Brodění ve Višňovém

27.03.2010 12:29
V pátek na večer mi zazvonil telefon. Saška a Haňousek, říkal displej. "Nazdar, teto, co říkáš, kdybysme zítra jeli do Višnového, dát pořádnou prochajdu, lesíkem, kolem přehrady, paráda." No a...

—————

Tak jde čas...

14.03.2010 17:00
Halóóó, halóóó! Hlásíme se vám zpátky - nebojte se o nás nic, jsme zdravé a veselé :-) Panička jen pořád chodí do všelijakých divných cvičáků, kde učí dvojnožce štěkat, teda vlastně mluvit, po...

—————

Krásné Vánoce a jen to nej do nového roku...

31.12.2009 11:57
Přejeme všem našich přátelům, kamarádům, známým i náhodným návštěvníkům našich stránek všecinko nejlepší do nového roku! Hlavně hodně zdravíčka vám i vašim čtyřnohým kamarádům! Děkujeme mockrát za...

—————

Italské dobrodrůžo

08.10.2009 20:13
Vodítko... postroj... kokina... co toto... no jasněěě, jede se na výlet! Jupííí, juchůůů, tralalááá! Vyrážíme. Kampak to asi dneska bude? "Dneska by mohlo být vidět docela daleko, že? Kolik to má asi...

—————

JUMP TANDEM aneb jak se plní sny

22.08.2009 19:49
Skočit z letadla padákem - pro někoho šílenství, pro někoho hazard, pro mě obrovská výzva a touha po nevšedním zážitku. Pořád jsem ale zůstávala jen u snění. Až jednoho dne mi přišla na ICQ zpráva:...

—————

Závody do vrchu aneb hurá na sjezdovku

16.08.2009 20:51
V neděli 12.7. nás čekala neobvyklá akce - IV. ročník Závodů do vrchu, kterou pořádal Brněnský coursingový klub. Moc jsme se těšily, že poznáme něco nového a zároveň jsme byly rády, že za zábavou...

—————

III. C+A jako dárek k narozkám

29.07.2009 09:56
6.7. se ve Svojanově konal poslední ze série tří coursingů a to III. C+A. Tentokrát jsme vyrážely úplně samy, protože veškeré osazenstvo už bylo na místě v rámci Summer Campu. Takže jsme se s...

—————

2 přelomy

09.07.2009 16:36
V pondělí 6.7.2009 Famulka oslavila 2 roky! Jely jsme zrovna na coursing do Svojanova, takže lepší dárek ani dostat nemohla! Doma ji samozřejmě čekalo ještě plno dobrůtek, které bude ale dostávat...

—————

Jak se inženýrka jedna tříbarevná vystavovala

01.07.2009 08:09
V sobotu 27.6. jsme byly s Famulkou přihlášeny na naši první výstavu - Mezinárodku Intercanis. Sice jsem nikdy neměla výstavní ambice, ale nechala jsem se ukecat, zaplatila nemalé "vstupné" a Fame se...

—————

Všechny články

—————